נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

אודות חברת יובל עודד

3958-2fFE5D...

חברת יובל עודד -פתרונות מתקדמים בפסיכולוגיה עוסקת במחקר פיתוח ויישום בתחום הטיפול בהפרעות חרדה והחיסון בפני מצבי לחץ. החברה מפעילה שני מרכזים טיפוליים, מרכז גדות והמרכז לטיפול קוגניטיבי התנהגותי ופסיכופיזיולוגי בתל אביב. בנוסף לפעילות זו לחברה שותפות במיזם Alive, פיתוח תוכנות ואפליקציות מתקדמות בתחום הביופידבק, מיינדפולנס והטיפול הקוגניטיבי -התנהגותי. בתחום המחקר והפיתוח לחברה שיתופי פעולה עם מוסדות מובילים בארץ ובעולם ביניהם: UCLA, האיגוד האירופאי לביופידבק, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת רייכמן ועוד.

aaaa-1920w....

ד"ר יובל עודד, נשוי ואב ל 3 ילדים. פסיכולוג בעל תואר שלישי בפסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית ותואר ראשון בביולוגיה ובפסיכולוגיה. מומחה מטעם איט"ה בטיפול קוגניטיבי - התנהגותי ובעל נסיון של למעלה מ 25 שנים בעבודה עם מבוגרים ונוער. מתמקד בהתערבות המשלבת פסיכופיזיולוגיה (ביופידבק)  מיינדפולנס, EMDR,  Prolonged Exposure , Somatic Experiencing וגישות נוספות כדי לבנות חוסן ולשפר את ההתמודדות במצבי חרדה ולחץ. מנהל המרכז לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי ופסיכו-פיזיולוגי בתל אביב. מרצה אורח במגמה הקלינית בבית הספר לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ובמחלקה ללימודי המשך ברפואה באוניברסיטת בן גוריון. בנוסף, הוא חבר בצוות ההוראה של האיגוד האירופאי לביופידבק וחבר לשעבר במכון מודע למינדפולנס מדע וחברה במרכז הבינתחומי. יועץ לגופים ברחבי העולם בנושא שיפור היכולת לתפקד במצבי לחץ קיצוניים (משרד ההגנה הצרפתי, חברות הייטק וגופים בשוק ההון). מרצה במספר תוכניות הכשרה לCBT המוכרות על ידי איט"ה. לשעבר יושב ראש האגודה הישראלית לפסיכופיזיולוגיה יישומית ומשוב ביולוגי וחבר במועצת ההסכמה. מייסד שותף של האירגון לקידום הביופידבק והנוירופידבק בישראל (IBNA).

ד"ר עודד שותף במספר מיזמים טכנולוגיים מתקדמים. פיתוח מערכות לזיהוי סטרס מרחוק, המיועדות לשימוש בטחוני, תוך השענות על בינה מלאכותית וביומרקרים ייחודיים לסטרס שפותחו על ידו משך למעלה מ15 שנה ועליהם רשומים מספר פטנטים. פיתוח חיישן לאימון ביתי להפחתת לחץ, פיתוח מערכות ביופידבק לשימוש מקצועי ועוד (הרחבה נוספת במדור פעילויות).

"ההתמחות המרכזית שלי הינה במתן כלים יעילים וממוקדים לפונים אלי על רקע הפרעות חרדה, הפרעות פסיכוסומאטיות ומצבי לחץ. שנים רבות של עבודה עם אנשים הסובלים מפוסט-טראומה ונפגעי פגיעות ראש, חיזקו את ההבנה והאמונה שלי בעבודה עם כלים  יעילים ומבוססי מחקר. מתוך העבודה המאתגרת ומתוך ראייה אינטגרטיבית של ההשפעות הנפשיות והגופניות של סטרס, פיתחתי את שיטת חדר כושר מנטלי™ שאומצה על ידי יחידות עילית בצה"ל ובמוסדות באירופה בארה"ב וביפן. בשנת 2000 הקמתי את המרפאה לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי-פסיכופיזיולוגי במרכז שניידר, מרפאה המתמחה בשילוב של כלי ביופידבק, היפנוזה ומיינדפולנס בתהליך הטיפולי וניהלתי אותה משך עשר שנים. כמו כן, ייסדי את המרכז לטיפול קוגניטיבי התנהגותי ופסיכו-פיזיולוגי הפועל בתל אביב ובירושלים והייתי משך 7 שנים חבר בצוות הקליני של נט"ל.

במקביל לעבודתי זו ובצמוד אליה, אני עוסק בפיתוח יישומי מחשב בתחום הביופידבק לצד מחקר אקדמי בתחום הפסיכופיזיולוגיה של מצבי לחץ. תחום המחקר המרכזי שלי עוסק בזיהוי  סטרס באופן מדוייק בעזרת סמנים פסיכופיזיולוגיים שפיתחתי ושעליהם נרשמו מספר פטנטים. אני משלב סמנים אלה גם באפליקציות שמיועדות לקהל הרחב ולמטפלים וגם במערכות שנועדו לשפר את היכולת לזהות מפגעים- HLS. אני מאמין בהנגשה של הידע אודות התמודדות עם מצבי לחץ לקהל הרחב, כולל אוכלוסיות אשר אינן פונות לטיפול כגון תלמידים, חיילים, מנהלים וכן עובדים בתעשייה ובהיי-טק".