נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

מה ההבדל בין הגירסאות

איזו גרסה של Alive מתאימה לי?

משתמש ביתי ללא הכשרה מקצועית – מערכת Alive עם חיישן emWave.

ברשותי מערכת Alive – רכישת תוספים (Add-On) כגון: Tropical Heat, Particle Editor או Inner Tube.

ברשותי IOM או emWave (חיישנים) – שדרוג ל Alive מטפלים המותאמת לIOM או לemWave.

ברשותי IOM וגם emWave (חיישנים) –שדרוג ל Alive מטפלים ואת Alive Dual Compatibility Upgrade בכדי לאפשר שימוש בשני החיישנים.

רוב אנשי המקצוע ובתי הספר – מערכת Alive גרסת המטפלים (Alive Clinical Version) עם חיישני IOM.

דגש על משחקים ללא צורך במשוב זיעה עורית – מערכת Alive מטפלים עם חיישני emWave, אשר לא מאפשר נתוני זיעה עורית, אך מאפשר לשחר ב Half Life 2 עם שתי ידיים חופשיות עם משוב דופק (כלול, אך יש צורך לרכוש Half Life 2 מ steampowered.com) כמו גם את המשחק Tropical Heat (נמכר בנפרד).ח

ברשותי Alive מטפלים – רכישת תוספים (Add-on) כגון Tropical Heat, Particle Editor או Inner Tube.

קלינאי מנוסה – סוף סוף! חיישנים באיכות מקצועית המשולבים בקלות ובהנאה של Alive! היפתחו לסוגי אימונים חדשים עם EMG וטמפרטורה. שפרו את הסשנים שלכם עם המדדים החדשים של Pioneer, הגרפים, הקוצב הלומד ואפשרויות מתקדמות של מגוון עצום של משחקים עבור דופק, מוליכות עורית, EMG טמפרטורה.

מחקר – השתמשו במאגר המשחקים והממשק של Alive כדי לעודד את המשתתפים להשתתף! למדו את האלגוריתמים החדשניים של Pioneer למדידה ופרשנות של שינויים בדופק ומוליכות עורית. הציגו סדרות של תמונות מותאמות אישית והקליטו שינויים פיזיולוגיים בתגובה לכל תמונה. הקליטו אודיו מהמיקרופון כדי לגלות התאמות בין אודיו לשינויים פיזיולוגיים.

חיישני IOM או Lightstone הפסיקו לעבוד? שדרגו ל Alive Pioneer עם מגבר GP8. החיישנים של המגבר לא יתקלקלו, וניתן להחליפם בקלות במקרה של אבדן או שבר.

כבר יש לי Alive Pioneer – תוכל לרכוש את התוספים (למשל, מרחבי חלום), Tropical Heat או Particle Editor או Inner Tube.

לחצו כאן לטבלת השוואה מלאה בין הגירסאות